MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14235317

nr 1423 5317

Byrå

Sengustaviansk, stenskiva. Bredd: 74, djup: 44 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 4 oktober 2021
kl 19:20:25